Zadzwoń! Napisz! tel.: 733 134 861 • e:mail: biuro@pranieczyszczenie.pl

Dywan w odcieniach beżu w białe i błękitne kropki z widocznymi efektami prania ekstarkcyjnego.
Bagażnik Opla Astry 3- wykładzina po czyszczeniu przez naszą firmę.

Realizacje - czyszczenie tapicerek i wykładzin w Oplu Astrze.

Ekstrakcyjne pranie tapicerki w samochodzie Opel Astra 3 kombi. Usługa wykonana na terenie Bydgoszczy na osiedlu Błonie.

W dniu 07.09.2016 r. wykonaliśmy zlecenie wyczyszczenia wnętrza samochodu Opel Astra w wersji kombi. Usługa była wykonywana na osiedlu Błonie w Bydgoszczy.

Zlecenie obejmowało czyszczenie:

  • tapicerki foteli przednich
  • kanapy tylnej
  • tapicerki na drzwiach (boczków)
  • wykładziny bagażnika
  • dywaników podłogowych

Przed rozpoczęciem czyszczenie  dokładnie odkurzyliśmy cały samochód. Tapicerka w welurowa w kolorze jasnoszarym. Czyszczenie tapicerki poprzedziliśmy próbą kolorystyczną, która wypadła pozytywnie. W kilku miejscach na wykładzinie bagaznika i dywanikach podołogowych konieczne okazało się zastosowanie odplamiaczy. Zbrudzenia wymagające ich zastosowania to głównie plamy olejowe. W wyniku prac budowlanych, do których samochód był używany mocno zabrudzona była wykładzina w bagażniku. Zarówno właściciel jak i my zadowoleni byliśmy z efektów czyszczenia. Podjęliśmy wtępne rozmowy na temat czyszczenia dywanów i wykładzin w mieszkaniu prywatnym właściciela. Mamy nadzieje na ich rychłą realizację o czym oczywiscie poinformujemy na naszej stronie internetowej.

Czas wykonania usługi - 2 godziny.