Zadzwoń! Napisz! tel.: 733 134 861 • e:mail: biuro@pranieczyszczenie.pl

Dywan w odcieniach beżu w białe i błękitne kropki z widocznymi efektami prania ekstarkcyjnego.
Tylna kanapa w Skodzie Octavi po praniu eskstrakcyjnym.

Realizacje - czyszczenie tapicerki - Skoda Octavia.

Ekstrakcyjne czyszczenie tapicerek, wykłdzin i dywaników w Skodzie Octavi. Samochód zaparkowany w Bydgoszczy na osiedlu Fordon.

W dniu 23.09.2016 r. pojechalismy do bydgoskiej dzielnicy Fordon aby wyczyścić wnętrze samochodu Skoda Octavia. Samochód w kolorze srebrnym z tapicerką welurową w kolorze jasnoszarym, bez dodatkowych wzorów. Samochód używany przez rodzinę z 2 dziećmi w wieku 5 i 7 lat. Częste przewożenie dzici na tylnej kanapie zostawiło wyraźne ślady intesywnego użytkowania :-) Tapicerka była naprawdę mocno zabrudzona - cóż, dzieci :-)

Zlecenie rozpoczęliśmy dokładnym odkurzeniem kabiny oraz bagażnika Skody. W ten sposób pousuwaliśmy wszystkie luźne zanieczyszczenia i stworzyliśmy podstawę pod pranie ekstrakcyjne. Następnie przeprowadziliśmy test stabilności koloru. Nie wystąpiły niepożądane odbarwienia. W związku z tym przystapiliśmy do czyszczenia ekstrakcyjnego - najpierw foteli przednich a następnie tylnej kanapy. W drugiej kolejności wyczyściliśmy tapicerowane okładziny boków drzwiowych. Zakończyliśmy czyszczeniem wykładziny bagażnika oraz dywaników.

Całość wykonania usługi trwała 2 godziny i 30 minut. Pomimo dużego zabrudzenia zastosowanie dodatkowych odplamiaczy nie było konieczne. Ze względu na słoneczna pogodę samochód był gotowy do użytkowania już po godzinie od zakończenia czyszczenia tapicerki. Kluczowym było tutaj zastosowanie prania ekstrakcyjnego, które praktycznie pozostawia bardzo niewielką ilość wilgoci w pranych tkaninach. Więcej o tej metodzie możecie Państwo przeczytać na stronie głównej.