Zadzwoń! Napisz! tel.: 733 134 861 • e:mail: biuro@pranieczyszczenie.pl

Czyste wykładziny i dywany poprawią wygląd każdego pomieszczenia mieszkalnego,
Dywany i wykładziny wyczyszczone metodą ekstarkcyjną długo pozostaną gwarantem świeżości pomieszczeń, w których mieszckamy i pracujemy.

Pranie i czyszczenie dywanów oraz wykładzin - Bydgoszcz.

Kilka słów o naszej ofercie .

Dywany i wykładziny jak wszystkie wyroby tekstylne w czasie ich użytkowania ulegają zanieczyszczeniu tracąc swój pierwotny wygląd i świeżość. Podobnie jak ubrania wymagają one okresowego czyszczenia w celu zachowania estetycznego wyglądu oraz przedłużenia ich żywotności. Brak regularnego prania tkanin podłogowych może prowadzić do powstawania trwałych, niemożliwych do usunięcia zabrudzeń, co w znacznym stopniu obniża estetykę pomieszczeń, w których się znajdują. Aby uniknąć takiego stanu rzeczy zalecamy regularne pranie i czyszczenie dywanów oraz wykładzin. Oferujemy Państwu czyszczenie wszelkiego rodzaju tekstyliów podłogowych takich jak dywany wełniane, bawełniane, jedwabne, polipropylenowe, heat-set czyli tzw. włochacze lub Shaggy, akrylowe oraz poliamidowe a także wykładzin o najróżniejszej budowie włókien: ciętych, pętelkowych, cięto-pętelkowych, kędziorków, drukowanych, i włochaczy (Shaggy).

Do czyszczenia używamy specjalistycznych wyrobów renomowanej firmy Karcher. Pozwalają one na stosowanie w trakcie prania dywanów i wykładzin wysokoefektywnej metody ekstrakcji. Polega ona na rozpyleniu przez jedną z dysz (natryskową) roztworu wodnego środka piorącego i nastepnie odessaniu roztworu z rozpuszczonymi w nim zanieczyszczeniami przez drugą dyszę (ssąca). W szczególnych przypadkach zabrudzeń bardzo uporczywych stosujemy drujgie przejście czysczaco-piorące. Istnieje także możliwośc załaczenia do zestawu dodakowej dyszy która wspomaga w czyszczeniu zestaw podstawowy. Dzięki takiej metodzie prania dywanów i wykładzin unikamy przemoczenia tkanin przez co chronimy znajdujące się pod nimi materiały podłogowe a także skracamy do niezbędnego minimum czas potrzebny na ich wyschnięcie umożliwjając szybkie rozpoczęcie ich ponownego użytkowania.

Środki piorące i odplamiające przez nas używane są atestowane i bezpieczne dla zdrowia wszystkich domowników.

Na usługę czyszczenia składają się:

  • Odkurzenie tkaniny podłogowej na sucho - podniesienie runa tkaniny i usunięcie zanieczyszczeń nierozpuszczalnych w wodzie
  • Test stabilości koloru - wykonywany w celu sprawdzenia trwałości zabarwienia tkaniny
  • Usuwawanie zanieczyszczeń wystepujących miejscowo - najczęściej plam - poprzez zastosowanie odpowiednich odplamiaczy
  • Pranie ekstrakcyjne
  • Czesanie kierunkowe dywanów i wykładzin długowłosych
  • Zapewnienie optymalnych warunków dosychania tkanin